Slapukai

Slapukas – tai nedidelis failas, kuris sunčiamas į įrenginį, bet kuriam asmeniui besilankant svetainėje.

Priklausomai nuo Vartotojo ir/ar Naudotojo užsakomų konkrečių Paslaugų pobūdžio yra renkami ir saugomi šie Asmens duomenys - Vardas, pavardė, elektorninis pašto adresas, telefono numeris, vairuotojo pažymėjimo numeris, vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas (nuo/iki), individualios veiklos pažymos numeris, automobilio markė, automobilio spalva, automobilio gamybos metai, automobilio valstybinis numeris, IP adresas. Svetainėje yra naudojami dviejų rūšių Slapukai:

Pirmoji Slapukų rūšis – YandexPartneris.lt, siekdamas tobulinti savo Svetainę ir užtikrinti siūlomų Paslaugų įvairovę ir kokybę, bei efektyvų naudojimasi Svetaine, informuoja, jog naudojantis Svetaine yra renkama informacija skirta Svetainės lankomumui apskaičiuoti (rinkti statistinę informaciją), siekiant pateikti Vartotojų ir/ar Naudotojų interesus atitinkantį Svetainės turinį ir išsaugoti lankymosi istoriją, kai yra gaunamas Vartotojo ir/ar Naudotojo sutikimas, kaip aprašyta šioje Privatumo politikoje.

Sutikimas galioja neribotą laiką iki Vartotojas ir/ar Naudotojas atšauks savo sutikimą apie tai informuodamas Svetainės administratorių šiuo elektorniniu paštu: TaksiVilniuje@Yandex.lt. Detali informacija apie Slapukus, kurie renka statistinę informaciją:

Antroji Slapukų rūšis – Informuojame, kad prisijungus prie Svetainės, siekiant naudotis Svetaine, į Jūsų kompiuterį įrašomi Slapukai, nurodyti šioje lentejėje (žiūrėti žemiau).

Vartotojas ir/ar Naudotojas išreiškia savo išankstinį laisvanorišką sutikimą leisti YandexPartneris.lt irašyti slapukus spausdamas mygtuką ,,SUTINKU” žemiau nurodytu būdu: ,,Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką ,,Sutinku”. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.”

Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arba blokuoti visus šiuos Slapukus, bet tokiu atveju dalis svetainės gali sutrikti/neveikti.

Slapukas Pavadinimas Duomenų Tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas Naudojami duomenys Papildoma informacija
Interneto Svetainės lankytojų apskaitos skaitiklis _utma
_utmb
_utmc
_utmz
_lotr
_ceg.u
_ga
_lo__rid
_dc_gtm_*
Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Įeiant į puslapį Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“ Išsamesnė informacija iš Google Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija bendradarbiauja su programinės įrangos kūrėjais siekdama užtikrinti, kad šių slapukų naudojimas atitiktų teisės aktų reikalavimus.
Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti PHPSESSID Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas Įeiant į puslapį Unikalus ID numeris Informacijas ir PHP.NET: Sessions - Manual
Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti session_id Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas Įeiant į puslapį Unikalus ID numeris Informacijas ir PHP.NET: Sessions - Manual